ثبت شرکت و اخذ ایزو ۹۰۰۱
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

بعد از ثبت شرکت و راه افتادن کسب و کار معمولا یک یا چند ایزو برای شرکت گرفته می شود. از معروف ترین ایزوها می توان به ایزو ۹۰۰۱ اشاره کرد. داشتن این ایزو به منزله عبور از مرحله ممیزی علمی می باشد که سازمان گواهی دهنده اعمال می کند. مشتریان با شرکت هایی حاضر به معامله می باشند که ایزو ۹۰۰۱ را داشته باشند با داشتن این ایزو می توانید درباره این موفقیت به تبلیغ بپردازید که این شرکت ثبت شده در این مدت قادر به اخذ ایزو ۹۰۰۱ شده است. یک فدراسیون جهانی شامل سازمان های استاندارد در سال ۱۹۴۶ با حضور ۱۲۵ عضو تشکیل شد و ایزو به معنای ” مساوی و همگون” را ابداع کردند که هر شرکت ی که موفق به گرفتن ایزو شد به این معنا می باشد که دارای الزاماتی برای درک و اجرا در راستای برآورده سازی کامل خواسته ها و الزامات مشتریان از طریق تولید و ارائه خمات با کیفیت می باشد این مطلب همان مشتری مداری می باشد. در خقیقت ایزو ۹۰۰۱، طراحی، توسعه، تولید، نصب و ارائه خدمات می باشد. شما با داشتن ایزو ۹۰۰۱ ادای این مطلب می کنید که  هر آنچه این شرکت تولید می کند دارای کیفیت است. کیفیت یعنی آنچه که طبق الزامات مشتری کار کند به عبارت دیگر یعنی تعداد شکایات کمتر و رسیدگی بهتر به آنها. داشتن ایزو ۹۰۰۱ برای شرکت ثبت شده، ایجاد فرهنگ حرفه ای و ارتقای روحیه کارمندان می باشد. اخذ ایزو ۹۰۰۱ برای یک شرکت ثبت شده باعث بهبود کارایی کارمندان، کاهش ضایعات شرکت و صرفه جویی مالی برای شرکت ثبت شده می باشد. ضایعات یعنی پولی که برای همیشه شرکت از دست بدهد که ناشی از کیفیت ضعیف و ناکارآمدی می باشد، نا کارآمدی از پروسه های ناپایدار و متغییر حاصل می گردد. بنابراین باید تغییرات را تا حدالامکان کاهشت داد تا پول بیشتری عاید شرکت ثبت شده شود.

یکی از فواید داشتن ایزو ۹۰۰۱ برای شرکت ثبت شده دستیابی به اعتبارکیفی بین المللی می باشد. به  طور کلی ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد جهانی می باشد که توسط سازمان استاندارد بین المللی ISO نظارت می شود.ایزو ۹۰۰۱ توسط یک ملیون شرکت ثبت شده در سراسر دنیا استفاده می شود و یک ایزو رایج برای جذب مشتری می باشد و به منزله داشتن کیفیت محصولات و مشتری مداری می باشد.

اخذ ایزو شما را در زمره شرکت های منتخب قرار می دهد. برای اینکه بدانید چه ایزوهایی مربوط به حوزه کاری شرکت تان می باشد کافیست با مشاورین شرکت سعادت اندیشان تماس بگیرید.

تمامی گواهینامه های ایزو دارای ۳ سال اعتبار می باشد که در طی این مدت ۱ الی ۲ بار در سال با توجه به سیاست های شرکت گواهی دهنده برای انجام ممیزی های مراقبتی برگزار می شود.