ثبت برند پوشاک
3 votes, 5.00 avg. rating (96% score)

ثبت برند پوشاک چگونه است؟مزایا و ویژگی های ثبت برند در این حوزه

بازار متنوع پوشاک طالب آن است که با ایجاد شناسنامه ای خرید با کیفیت و مطمئن را به مصرف کننده هدیه داد. ثبت برند پوشاک علاوه بر تأثیر گذاری بر فروش محصولات و ایجاد رقابت بین تولید کنندگان داخلی ، از سواستفاده از عدم ثبت برند پوشاک جلوگیری می کند و مانع از استفاده از جنس قاچاق و بی کیفیت می گردد. ثبت برند پوشاک از تولید کننده داخلی در راستای رقابت با سایر تولیدکنندگان جهانی حمایت می کند. متأسفانه در کشور ما جز چند مورد تولید کننده که با ثبت برند پوشاک ، موجبات موفقیت و تمایز خود را فراهم نموده اند ، آمار زیادی در دست نیست تولید کنندگانی چون هاکوپیان، اریکا، تهران مال و… با ثبت برند پوشاک و گسترش آن مشتریان خاص خود را جذب کرده اند.

اما شاهد آن هستیم که به دلیل عدم آگاهی نسبت به تأثیر ثبت برند پوشاک در توسعه و گسترش بنگاه اقتصادی و بالا بردن در صد فروش ، تولید کنندگان داخلی با نا رضایتی نسبت به بازار پوشاک در کشور حبت می کنند . در صورتی که در ایران برندهای پوشاک خارجی معروف که با ثبت برند پوشاک پیشتاز بازار هستند با تأسیس نمایندگی ، فروش بالا و مشتریانی وفادار را در کنار خود دارند. لذا پیشنهاد ما این است که چنانچه خواهان ثبت برند پوشاک و برندسازی آن هستید با کسب اطلاعات از کارشناسان ما تولیدات خود را متمایز نمایید که این امر ضامن فروش و ارتقا شرکت شما می باشد.

ثبت شرکت

گرانترین و مشهورترین مارک های لباس جهان

ثبت شرکت

ثبت برند پوشاک

این قرن ۲۱ است ، عصر تکنولوژی اطلاعات و جهانی شدن ، مادی و مصرف است. مردم در تلاش برای ایجاد میلیون ها دلار هستند که بتوانند لوکس زندگی کنند. داشتن محصولاتی که توسط برندهای لوکس زیر تولید شده نمادی از طبقه بالا و وضعیت در چنین جامعه ای نظر گرفته شده است ، از آنجایی که قیمت محصولات این برندها در کاتالوگ هایشان فوق العاده گران است کسیکه یکی از لوازمش از چنین برند هایی باشد ثروتمند محسوب میشود.

۱٫گوچی GUCCI

این نام تجاری در سال ۱۹۲۱ توسط Guccio گوچی در ایتالیا تاسیس شد. این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است. گوچی به عنوان بهترین نام تجاری ایتالیایی درنظر گرفته شده است است و در نمودار ایجاد شده توسط Interbrand که ۱۰۰تا ازبهترین مارک های سراسر جهان را لیست کرده است، برگزیده میباشد. این امر در مورد تولید ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه تعمیم داده شده است.ثبت شرکت

 

۲٫ لوییس ویتون Louis Vuitton
این سبک مد فرانسوی مورد علاقه کسانی ست که معنای سبک و خود نمایی را میدانند. این برند مختص عینک آفتابی ، کالاهای چرمی ، ساعت ، کفش میباشد.ایران ناز، ال وی مونو که برای خود نشانی است و این برند را به نماد مجسمه تبدیل ساخته است. میگویند این شرکت محصولات خود را به بالاترین قیمت در این صنعت به فروش میرساند که موید این حقیقت است که درآمد سالانه آنحدود ۲٫۷ میلیارد دلارمیباشد.

ثبت شرکت

۳٫شانل Chanel
Chanel برند مد معروف با آیکون کوکو Chanel است و بعنوان ظریف ترین و شیک ترین برند در مد لباس زنانه در نظر گرفته می شود. Chanel تولید بالایی در کالاهای لوکس ، عطر ، لباس و لوازم آرایشی و خیلی چیزهای دیگر دارد. اغراق نیست اگر بگویم که برندChanel یکی از برند های شناخته شده در سراسر جهان است.

ثبت شرکت