چگونه یک تجارت شرکت در ایالات متحده راه اندازی کنیم ( بخش اول)

//چگونه یک تجارت شرکت در ایالات متحده راه اندازی کنیم ( بخش اول)

چگونه یک تجارت شرکت در ایالات متحده راه اندازی کنیم ( بخش اول)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ثبت شرکت در ایالات متحده :

مقاله ی ذیل خلاصه ای با جزئیات از موانع اداری و قانونی را شامل میشود که یک تاجر و یا یک موسس شرکت برای ثبت شرکت جدید در ایالات متحده ، با آن مواجه است. چهارچوب این مقاله پیرامون روند ثبت شرکت تجاری یا صنعتی با ۵۰ کارمند و سرمایه ی ۱۰ برابر درامد سرانه (جی ان وای) میباشد.

 

۱٫تعیین پیکربندی قانونی تجارت :

شما باید تجارت خود را به عنوان یک نهاد قانونی سازمان دهی کنید .انتخاب های زیادی وجود دارد که هر کدام شامل ملاحظات مختلف قانونی ،اقتصادی و مالیاتی می باشند. انتخاب پیکربندی صحیح برای تجارت به تعدادی از موارد بستگی دارد ، به طور مثال میزان کنترلی که می خواهید داشته باشید و یا میزان آسیب پذیری دعوی تجارت شما و یا احتیاجات اقتصادی آن. ساختار قانونی که شما انتخاب می کنید ، احتیاجات بعدی را مشخص می کند. شما باید بعد از مشخص کردن ساختار قانونی ، فرم های ثبت شرکت در ایالت خود پر کنید . برخی از ملاحظات در ایالت های مختلف متفاوت است . برخی از موسسات یا شرکت ها باید در دولت مربوط به ایالت ثبت شوند :

  • شرکت با مسئولیت محدود
  • سازمان های غیرانتفاعی
  • شرکت سهامی

اگر به صورت تنها کسب و کاری راه بیندازید احتیاجی به ثبت در سطح ایالتی نمی باشد .در بسیاری از ایالات نام گذاری شرکت باید نام انتخابی موسس باشد که به ۳ صورت (دی بی ای) ، نام تجاری و نام ساختگی می باشد .

اولین انتخاب نوع شغل ، دائمی نمیباشد و با پیشرفت شغلی قابل تغییر است . شما میتوانید به صورت تنها یک تجارت را شروع کنید و با پیشرفت آن را به شرکت با مسئولیت محدود(ال ال سی) تغییر دهید .

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۲۷ ۱۲:۳۷:۴۷ +۰۰:۰۰ آذر ۲۱ام, ۱۳۹۵|مقالات ثبت|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :