تاسیس نمایندگی خارجی،کد اقتصادی،تغییرات شرکت

//تاسیس نمایندگی خارجی،کد اقتصادی،تغییرات شرکت

تاسیس نمایندگی خارجی،کد اقتصادی،تغییرات شرکت

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

تاسیس نمایندگی خارجی:فعالان اقتصادی و نمایندگان شرکتهای خارجی که در کشور محل ثبت خود شرکت قانونی شناخته می شوند ، مشروط به عمل متقابل از سوی کشور متبوع می توانند در زمینه هایی که توسط دولت جمهوری اسلامی ایران تعیین می شود در چار چوب قوانین، ضوابط و مقررات کشور به ثبت شعبه نمایندگی خود اقدام کنند .
تغییرات در شرکت یکی از خدماتی است که معمولا شرکت ها پس از ثبت اولیه شرکت به آن نیاز دارند.تغییراتی همچون تغییر آدرس شرکت،تغییر موضوع شرکت،تغییر سرمایه شرکت و خدماتی از این قبیل.
تغییرات شرکت ها:برای تغییر و اجرای تصمیمات در شرکت ها ، قوانین ویژه ای برای اجرا و یا به نوعی بارگذاری آن نوع تغییر به صورت رسمی وجود دارد که به صورت ثبت آن تغییرات و تصمیمات (ثبت تغییرات شرکت) می باشد.
ثبت کلیه انواع تغییرات و تصمیمات شرکتها (ثبت تغییرات شرکت) به صورت مکانیزه و با ثبت در سیستم اداره ثبت شرکتها علاوه برتنظیم صورتجلسه انجام خواهد شد .
پلمپ دفاتر چیست و چرا باید انجام گیرد ؟
هر موسسه و هر شرکت و هر سازمانی که مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر کلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .
اخذ کد اقتصادی :اگر کمی پروسه ثبت شرکت را طی کرده باشید حتما متوجه می شوید که بعد از ثبت شرکت باید برای حفظ شرکت خود کارهایی انجام دهید! یا اینکه برای مبادلات خود کارت های خاصی مثل کارت بازرگانی خریداری کنید.
همچون بسیاری از موارد گرفتن کد اقتصادی هم بسیار مهم است و طبق این دستور مطابق با ماده ۶ از قانون تجارت، تمام افراد حقیقی و حقوقی که تاجر و بازرگان هستند باید دفتر خود را پلمپ کنند. البته در بین دفاتر که ۴ نوع دفتر متفاوت به نام های، روزنامه، کپیه، دارایی و دفتر کل هستند، فقط پلمپ دفتر روزنامه و دفتر کل اجباری است و برای دو مورد دیگر اجباری وجود ندارد.

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۶ ۱۴:۱۱:۳۷ +۰۰:۰۰ اسفند ۶ام, ۱۳۹۶|مقالات ثبت|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :